May 19, 2022, Thursday
५ जेष्ठ २०७९, बिहीबार

‘उप–प्रमुख तेस्रो महिला कप सफल’

भैरहवा– सिद्धार्थनगर नगरपालिकाको आयोजनामा भैरहवामा सम्पन्न तेस्रो उप–प्रमुख महिला कप–२०७८ सफल भएको नगरपालिकाले जनाएको छ । भैरहवा पत्रकार सम्मेलन आयोजना गरी नगरपालिकाले उत्साह जनक सहभागिता भएको र यसले महिलाहरुको केल कौशल प्रस्फुटन गर्न सहयोग पुगेको जनाएको छ ।

Advertisement

उप–प्रमुख काफ्लेले स-साना बालबालिका त्यसमा पनि छात्राहरुको प्रतिभालाई बाहिर ल्याउन खेलकुदले योगदान गरेको बताइन् । ‘सानैबाट खेलकुदमा लाग्न यसले ठूलो योगदान गर्ने हाम्रो विश्वास छ’, उनले भनिन् । सामूहिक विद्यालय परिवारको व्यवस्थापनमा प्रतियोगिता भएको थियो ।

प्रतियोगितामा निजी, सामुदायिक र धार्मिक गरी १५ विद्यालय सहभागिता रहेको सामूहिक विद्यालय परिवारका अध्यक्ष मनोजकुमार यादवले जानकारी दिए । अधिकांश खेल जित्दै उपमेयर कपको च्याम्पियन मनकामना इङ्गलिस हाइ स्कूल भएको थियो । प्रतियोगितामा मनकामनाकै साधना गुरुङ बेस्ट एथ्लेटिक्स अफ द इभेन्ट समेत भएकी थिइन् । प्रतियोगिता चैत १४, १५ र १६ गते गरी तीन दिन संचालन भएको थियो ।

वक्तृत्वकला प्रतियोगिता (कक्षा ९ र १०)
प्रथम : नेपाल नालन्दा मा.वि (आयुषा ज्ञवाली)
द्वितीय : जेसिस ई.बो. हाइ स्कूल (कृति खनाल)
तृतीय : न्यू इरा हाइ स्कूल (प्रिया गुप्ता)

चित्रकला (कक्षा ५, ६, ७)
प्रथम : मनकामना ई.हाई स्कूल (नेहा गुप्ता)
द्वितीय : सि.बी. पब्लिक हाइ स्कूल (सकिना खातुन)
तृतीय : लुम्बिनी सृजना ई.बो. स्कूल (अंशिका जयसवाल)

हाजिरी जवाफ
प्रथम : मनकामना ई.हाई स्कूल
क) प्रिया गुप्ता
ख) सिमा यादव
ग) लक्ष्मी कलवार

द्वितीय : न्यू इरा हाइ स्कूल
क) नेहा यादव
ख) जस्मिन बदवाल
ग) प्रिया गुप्ता

तृतीय : नेपाल नालन्दा मा.वि.
क) अशु अर्माल
ख) सोनम वि.क.
ग) अम्बिका गिरी

र्याली
प्रथम : न्यू इरा मा. वि.
द्वितीय : जेसीस स्कूल
तृतीय : श्री लुम्बिनी सृजना ई.बो. स्कूल

भलिबल
प्रथम : मनकामना ई. हाई स्कूल
क) सेलिना घोताने
ख) मयूरी श्रेष्ठ
ग) ममता कुमारी बानियाँ
घ) बिनिता चौधरी
ङ) इभेनजेलिना मल्ल
च) स्मृति गुरुङ
छ) अनिसका गुरुङ
ज) कोयल बि.क.
झ) श्रदा मुराउ

द्वितीय : यूनिभसल पब्लिक हाई स्कूल
क) दिव्या सुबेडि
ख) तृष्णा विश्वकर्मा
ग) अंकिता थापा
घ) सुमिना पौडेल
ङ) सुनिता भण्डारी
च) महिमा चौधरी
छ) तमन्ना शाही
ज) कृतिका बलाल
झ) अमृता खत्री

तृतीय : सि.बी पब्लिक हाई स्कूल
क) बेलिसा शाही
ख) रुपाली खाती
ग) रुषाली खाती
घ) रोशिका के.सी
ङ) अस्मिता श्रीपाली
च) मेलिना खाती
छ) मुभाना श्रेष्ठ
ज) एलिजा भट्टराई
झ) दिपा श्रीपाली

भलिबल बेस्ट प्लेयर मनकामना ई.हाइ स्कूल (सेलिना घोताने)
भलिबल बेस्ट स्पाइकर मनकामना ई. हाइ स्कूल (सेलिना घोताने)
भलिबल बेस्ट सेटर आदर्श विद्या मन्दिर (अनुस्का शाही)
भलिबल सर्भर बेस्ट सि.बी पब्लिक हाइ स्कूल – बेलिसा शाही
भलिबल बेस्ट डिफेन्स यूनिभर्सल पब्लिक हाइ स्कूल – तृष्णा विश्वकर्मा

एथलेटिक्स कक्षा १, २, ३, ४
लङ्गजम्प

प्रथम : मनकामना ई. हाइ स्कूल (साधना गुरुङ्ग)
द्वितीय : साइ गोलोब्ल (करिसमा तरानु)
तृतीय : आदर्श विद्या मन्दिर (चादनी उप्रेती)

५० मिटर
प्रथम : मनकामना ई .हाइ स्कूल – त्रिपती बरई
द्वितीय : मुनलाइट (अमृता चौधरी)
तृतीय : सि.बी पब्लिक हाइ स्कूल (अनिशा जयसवाल)

१०० मिटर
प्रथम : मनकामना ई. हाइ स्कूल (साधना गुरुङ्ग)
द्वितीय : नेपाल नालन्दा (दिब्या यादव)
तृतीय : बहिरा बाल मा.वि. (रमा भट्टराई)

२०० मिटर
प्रथम : मनकामना ई. हाइ स्कूल (साधना गुरुङ्ग)
द्वितीय : नेपाल नालन्दा (सृजना कुर्मी)
तृतीय : न्यू इरा ई.बो स्कूल (अनुश्का अग्रहरी)

४०० x ४ रिले
प्रथम : मनकामना ई.हाइ स्कूल
क) साधना गुरुङ्ग
ख) सृजना बरैई
ग) दिपान्सु श्रेष्ठ
घ) त्रिप्ति बरैई

द्वितीय : नेपाल नालन्दा
क) तइबा खातुन
ख) अश्मिता कुर्मी
ग) अनुश्का पन्थी
घ) अनुश्का यादव

तृतीय : यूनिभर्सल पब्लिक हाइ स्कूल
क) निरुता भण्डारी
ख) सुन्दिरी यादव
ग) निरजला कुर्मी
घ) रुमिना कुर्मी

एथलेटिक्स कक्षा ५, ६, ७, ८, ९, १०
सटपुट (कक्षा ९, १०)
प्रथम : बहिरा बाल मा. वि. (सुभद«ा पन्थी)
द्वितीय : सि.बी. पब्लिक हाइ स्कूल (बेलिशा साही)
तृतीय : बुद्ध ज्योती (श्रेया जिसी)

१०० मिटर दौड
प्रथम : जेसिस (प्रगति ज्ञवाली)
द्वितीय : नेपाल नालन्दा (सिम्रन राना)
तृतीय : मुन लाइट (ओनसिका थापा)

२०० मिटर दौड
प्रथम : मनकामना इ. (कृर्तिका कुँवर)
द्वितीय : न्यू इरा (निता साही)
तृतीय : बहिरा बाल मा.वि.(मञ्जु रोकैया)

४०० मिटर
प्रथम : आदर्श विद्या मन्दिर (कुशुम थगुना)
द्वितीय : नेपाल नालन्दा (पूर्णीमा गुप्ता)
तृतीय : जेसिस (प्रिना थापा)

८०० मिटर
प्रथम : आदर्श विद्या मन्दिर (कुशुम थगुना)
द्वितीय : जेसीस (प्रगति ज्ञवाली)
तृतीय : मुन लाइट (बबिता रावल)

१०० x ४ रिले
प्रथम : नेपाल नालन्दा
क) सिम्रन राना
ख) पूर्णिमा गुप्ता
ग) अलिशा शर्मा
घ) दिपाली माली

द्वितीय : मनकामना ई.हाइ स्कूल
क) कृतिका कुँवर
ख) साधना गुरुङ्ग
ग) अरचना चौधरी
घ) त्रिपती बरई

तृतीय : जेसीस
क) प्रगती ज्ञवाली
ख) प्रिना थापा
ग) सकिया थापा
घ) कनिशा थापा

२०० x ४ रिले
प्रथम : नेपाल नालन्दा
क) ग्रिश्मा राई
ख) सिमरन राना
ग) पूर्णिमा गुप्ता
घ) दिपाली माली

द्वितीय : मनकामना ई. हाइ स्कूल
क) कृर्तिका कुँवर
ख) रिमा आर्या
ग) नेहा थाकुर
घ) साधना गुरुङ्ग

तृतीय : आदर्श विद्या मन्दिर
क) कुश्मा थगुना
ख) दिपा थगुना
ग) सुमन मुराओ
घ) खुशबू चौधरी

लङ्ग जम्प
प्रथम : जेसीस (प्रगति ज्ञवाली)
द्वितीय : नेपाल नालन्दा (सिम्रन राना)
तृतीय : मनकामना ई. हाइ स्कूल ( कृतिका कुँवर)

बेस्ट जुनियर टिम
प्रथम : मनकामना ई. हाइ स्कूल
द्वितीय : नेपाल नालन्दा मा.वि.
तृतीय : मुनलाइट मा. वि.

बेस्ट सिनियर टिम
प्रथम : नेपाल नालन्दा मा.वि.
द्वितिय : जेसिस
तृतिय : आदर्श विद्या मन्दिर